Post-event 2019

East Coast USA

Připravili jsme pro vás šestidenní akci s poznáváním nejvýznamnějších míst východního pobřeží. Post-event je určen pro dětské účastníky, vedoucí jamoddílu i IST.

 

Finální itinerář ke stažení.

 

Termín: 2. - 7. 8. 2019, 6 dní / 5 nocí

Trasa: Washington D.C., Philadelphia, New York City

Ubytování v hotelech

Cena: 11 000 Kč pro účastníky a IST

V ceně je ubytování, doprava autobusy, průvodci po městech, vstupné (Socha Svobody, Empire State Building), doprovod vedoucích, snídaně a večeře.

 

Cena neobsahuje oběd a svačiny přes den, které si každý zajišťuje sám. Ve všech městech je dostatek aktivit, muzeí a míst k navštívení, které mají vstup zdarma.

 

Přihlašování na post-event probíhá do 29. 6. 2018 v našem systému.

Podmínky přihlášení na post-event: vyplněná a podepsaná přihláška do 29. 6. 2018, zaplacený poplatek na jaře 2019

 

1. den – Přesun do Washingtonu D.C.

Vyrazíte ze Summit Bechtel Reserve, místa konání Jamboree a autobusem se přesunete do Washington D.C., hlavního města USA. Budete mít možnost navštívit některá z muzeí např. Smithsonian Air & Space Museum nebo si prohlídnout Union Station. Večer se ubytujete v hotelu ve Washingtonu.

 

2. den – Washington D.C.

Po snídani můžete pokračovat v objevování města. Užijete si památky: Bílý Dům, Lincoln Memorial,Supreme Court Building, Capitol, Smithsonian Museum, World War II Memorial Building a Washington Monument. Noc strávíte opět ve Washingtonu.

 

3. den – Philadelphia

Následuje přesun do Philadelphie, kde je pestrá nabídka míst, která navštívit: Liberty Bell a Independence Hall resp. Independence National Historical Park, Love Park, Rocky Steps ve Philadelphia Museum of Art, Penn’s Landing a City Hall. Prohlídnete si město s průvodcem i ve volném čase. Ubytování je zajištěno v hotelu ve Philadelphii.

 

4. den – New York

Čeká vás cesta do New Yorku, největšího města v USA a “Města, které nikdy nespí”. Po příjezdu se ubytujete v hotelu a následně budete mít příležitost shlédnout na město z 86. patra Empire State Building a užít si večerní osvětlené Times Square.

 

5. den – New York

Dnes se vydáte na prohlídku města. Navštívíte Sochu Svobody a nejen během jízdy trajektem vás čeká krásný výhled na město. Následně se můžete těšit na Rockefeller Center, Wall Street, Ground Zero a Central Park, Times Square, United Nations a další. Poslední noc strávíte opět v New Yorku.

 

 

6. den. – konec post-eventu

Individuálně podle termínů odletu bude následovat odjezd na letiště nebo pobyt ve městě.

 

© Junák – český skaut 2018 | Registrační systém

Děkujeme za podporu: