Darujme.cz

darujte skautům jamboree

Cesta na jamboree je pro skauty a skauty vycholením jejich skautské činnosti, často se na jamboree podívají jen jednou za život. Z jamboree si pak přivezou zážitky, kamarády a motivaci pro další nejen skautskou činnost, kterou se budou snažit dělat svět lepším.

 

Budeme rádi, když podpoříte členy českého kontingentu na jamboree. Díky portálu darujme.cz můžete jednoduše darovat skautům zážitek na celý život. Darujme.cz je pro platforma pro online dárcovství v České republice, která slouží pro získávání darů od široké veřejnosti.

 

Chcete přispět některému Jamoddílu na cestu do USA, podpořit skauty a skautky z Vašeho kraje nebo okolí? Není nic jednoduššího. Stačí si vybrat  Jamoddíl a prostřednictvím platební brány nebo bankovního převodu peníze věnovat. Klikněte na některý z jamoddílů níže.

 

U některých projektů si můžete vybrat přímo výzvu, kterou Vás někdo vyzývá k podpoře daného projektu. Pokud se Vám daná výzva zalíbí, můžete ji podpořit stejným způsobem jako samotný projekt Jamoodílu.

 

Chtěli byste daný Jamoodíl podpořit ještě více? Vytvořte vlastní výzvu, sdílejte ji mezi svými známými a podpořte tím vybraný Jamoddíl. Vytvořit výzvu není nic složitého. Návod najdete zde

© Junák – český skaut 2018 | Registrační systém

Děkujeme za podporu: